Er zijn niet veel tv-programma’s waar ik liever geen aflevering van mis. De laatste weken was er om een uur of zeven op Veronica wel een programma dat ik graag keek; Sliders.
Maar Veronica zou Veronica niet zijn als dat van de ene op de andere dag vervangen werd door Lois en Clark. Eerder series die op dit tijdstip uitgezonden werden waren Stargate en Star Trek. Ook twee favorieten van mij. Allemaal SF (wat natuurlijk wel een vlag is die een hele grote lading moet dekken) dus ongeveer eenzelfde doelgroep. De zoveelste herhaling van Lois en Clark past niet in dit rijtje. Bovendien stopt Veronica midden in een seizoen en behoorlijk plotseling; in de Veronica-gids staat nog vrolijk vermeld dat er vanavond Sliders is.
Het zou mij niet verbazen als de kijkcijfers ineens heel hard naar beneden gaan.
Wordt je zeker niet goed van! Als Veronica iets verplaatst naar een andere dag, heb je echt de kans dat het over 2 afleveringen pas over een jaar terug komt op tv 😕
|Hebben ze ook gedaan met Brainstorm! 😦
Gr cin
Dat doen ze altijd! eigenlijk niet alleen bij Veronica hoor! 😦
groetjes 8)
is het mannetje al thuis?