De nieuwe CD van Jan Smit heet ‘JanSmit.com’
Beetje achter de trend aan, want als zelfs al het blad van de gezamenlijke provincies ‘provincies.nl’ heet, weet je dat het niet meer hip is.
Moet je eens gaan kijken op JanSmit.com
foutje?
De nieuwe CD van Jan Smit heet ‘JanSmit.com’
Beetje achter de trend aan, want als zelfs al het blad van de gezamenlijke provincies ‘provincies.nl’ heet, weet je dat het niet meer hip is.
Moet je eens gaan kijken op JanSmit.com
foutje?
ja je moet er wel www voor zetten 😉
Mis ik iets? Ziet eruit als zijn site.
@jufjojo: dan klopt de titel van zijn cd toch nog steeds niet?
Brrr, Jantje Smit… Maar mag ik een beetje bijles van jou, Amarins? “Ik zet je in mijn RSS-reader”; wat betekent dat? Soms ben ik ook nog zo’n digibeet.
Wel grappig om te lezen dat we min of meer in hetzelfde schuitje zitten. We komen beiden oorspronkelijk uit Friesland, zijn beiden in hetzelfde jaar getrouwd, zijn beiden even oud, zitten nu beiden in Zuid-Holland en zijn beiden verknocht aan de digitale Leeuwarder Courant.
Leuke log trouwens; ik zal vaker langskomen.
jantje smit als swatelaar in kopspijkers, sterk optreden!
ik vind het een leuke knul geworden, hij is goed opgedroogd, zullen we maar zeggen 😉
Zal even kijkne, het is voor het eerst in 6 jaar dat ik wat over hem lees of hoor…
Ik vind het een beetje stom zijn cd het zo omdathij dat wil! dus waarom loopt hij achter de trend aan dan?! maarja je had niets op je log mee te vullen dat snap ik!
@janine: prima dat hij zijn cd zo noemt, maar dat suggereert toch dat er ook een website is die zo heet. En die is er niet. Dat vind ik grappig. Verder moet hij helemaal zelf weten hoe hij zijn cd’s noemt.