Vanmiddag ben ik lekker met Margot de stad in geweest. Het doel was het vinden van een paar bruine laarzen onder de dertig euro.
In de Passage zit sinds kort een schoenen outlet en collega’s van mij waren daar aardig goed geslaagd, voor weinig, dus daar begon de zoektocht.
Inderdaad, mooie afgeprijsde schoenen en laarzen, maar 50% korting op een paar dat eerst 500 euro kostte is nog steeds niet genoeg korting! (Het waren wel heeeeel erg mooie suede laarzen. Maar ja, ruim boven het budget).
De Tango was vroeger, toen ik nog in Groningen woonde, een winkel waar je ook voor weinig leuke laarzen kon kopen. Nu helaas niet meer. Het begint bij 100 euro. Ik heb er een paar gepast, maar de eersten zaten niet lekker en van het tweede paar trok ik zomaar de rits los. Als ik veel geld betaal wil ik ook kwaliteit, dus jammer, dat ging niet door.
Uiteindelijk toch maar naar de Van Haren. En daar zag ik ze staan. Bruine laarzen, precies de goede hoogte, precies de goede hak, precies de goede kleur bruin.
En ook nog eens precies de goede prijs:
14,95.
Kijk, dat is nog eens leuk shoppen!
Om het te vieren hebben we daarna lekker biertje gedronken en borrelhapjes gegeten in een cafe aan het Plein.
Toen ik thuiskwam stond de Grand Prix in Brazilie op punt van starten, dus ik kon lekker eten en Formule 1 kijken.
Heerlijk dagje zo!
hoi hoi!
K wil ook wel een foto van je laarzen zien 😛
groetjes jeroen 🙂
zo is het reuze gezellig! 😀